Отримайте бізнес-план БЕЗКОШТОВНО

Франшиза Львів

Львів – місто найкращої української кухні, аутентичних смаколиків та запашної кави. І, на нашу думку, саме у Львові не вистачає справжньої, професійної, сильної мережі суші-магазинів. В рейтингу міст для відкриття суші-магазину за версією Будусуші Львів посідає перше місце.

Сучасний, молодіжний стиль лофт, формат takeaway, відкрита кухня та швидка доставка BUDUSUSHI дуже гарно перегукуються з атмосферою Львова, саме тому радимо купити франшизу у Львові в найпершу чергу.

Як вибрати локацію для суші-магазину

Вартість відкриття

Цільова аудиторія суші-магазину – це не тільки туристи, а й мешканці міста, тому радимо відкрити магазини в центрі міста та в його спальних районах. Демократична цінова політика, різноманітне меню Будусуші переносять суші з сегменту святкових страв у сегмент повсякденних страв, завдяки чому частота замовлень набагато більша ніж у стандартних суші-барів та ресторанів.

Конкуренція у сфері харчування зараз на піку через пандемію та сфера доставки значно зростає в усіх містах України. Але розмір інвестицій в Будусуші у порівнянні з іншими франшизами у Львові суттєво менший, всього від 20 000 у.о., а тому і строк окупності всього декілька місяців. Паушальний внесок 5000 у.о. може обговорюватись індивідуально в залежності від кількості магазинів, які плануєтся відкрити. Франшиза Будусуші у Львові – це гарна перспектива, легке просування розвинутого та сильного бренду, що налічує вже 26 точок по Україні.

Щоб переглянути бізнес-план майбутнього суші-магазину залишайте заявку та отримайте безкоштовну консультацію від наших експертів, що відкривали суші-магазин з нуля всього за 17 днів.
Made on
Tilda